Dětská liga Táborska

V sobotu 13. října se vydali zástupci Moravanu do 80km vzdáleného Sezimova Ústí na závody v orientačním běhu „Dětská liga Táborska“. Pro závodníky byly připraveny 3 tratě, soutěžilo se ve celkem čtyřech kategoriích. Adam a Eliška absolvovali fáborkovou trať, každý běžel úplně sám. Trať byla dlouhá cca 2,5 km, kdo neběžel podle fáborků a trať si šikovně zkracoval, ušetřil i 1 km. David a Blanka zkusili trať nejdelší (5 Km). Při hledání 14 kontrol se řádně zapotili a zavařili i mozkové buňky 🙂
K velkému překvapení se stal Adam vítězem na fáborkové trati s časem 17:36! Eliška doběhla s časem 30:08 na 6. místě, což je výborný výsledek. A dařilo se i rodičům: Blanka doběhla na 3. místě s časem 48:53 (celkově na 6. místě) a David s časem 50:32 doběhl na 5. místě (celkově na 8.místě)!
Po ukončení závodu proběhla prohlídka Kozího Hrádku.